Print this page   PDF

1 кръг - 2015-2016

 

©Picolin Brito

Милен Манев започна с 8-о място поредното си участие в шампионата на Аржентина.На пистата в Бахия Бланка българина,който стартира с №11 се представи отлично в първият кръг от шампионата и с 10 точки завърши на 8-о място в крайното класиране сред конкуренция от още 20 състезатели.Състезанието започна отлично за Манев,който спечели първото си появяване на пистата,триумфирайки в 3-а серия.Последваха две втори и три трети места,което донесе актив на българина от 10 точки,което го класира за полуфиналите.В първият полуфинал от пет състезатели  Манев завърши на трето място,оставайки на крачка от финалната серия,отреждайки му 8-о място.Победител в надпреварата стана поляка Давид Стахира,който спечели финала.На второ място завърши италианеца Франкети,а трети остана Лисандро Хусман.Другите двама финалиста Факундо Албин и познатият ни с изявите си на пистата в Шумен украинец Стас Мелничук претърпяха инцидент в третата обиколка,финала бе прекратен,като моментните резултати бяха обявени за окончателни.Следващият втори кръг ще се проведе на 27 декември отново на пистата в Бахия Бланка.

1. Dawid Stachyra (Полша) - 16 (-,2,3,2,3,3,3) + 1 място в финала
2. Guglielmo Franchetti (Италия) - 14 (3,2,2,2,2,1,2) + 2 място в финала
3. Lisandro Husman (Aржентина) - 13 (0,3,2,3,2,2,1) + 3 място в финала
4. Facundo Albin (Aржентина) - 14 (2,3,0,3,3,3,0) + 4 място в финала
5. Stanisław Mielniczuk (Украйна) - 9 (2,-,2,1,2,2,0) + 5 място в финала
6. Paweł Miesiąc (Полша) - 15 (3,3,3,3,3,-)
7. Sebastian Clemente (Aржентина) - 11 (1,1,3,3,3,-)
8. Milen Manew (България) - 10 (3,2,1,2,1,1)
9. Jonathan Iturre (Aржентина) - 6 (3,0,3,0,-,-)
10. Alejandro Iglesias (Aржентина) - 6 (2,-,2,2,-,0)
11. Facundo Cuello (Aржентина) - 4 (0,3,1,-,0,0)
12. Cristian Carrica (Aржентина) - 4 (2,2,-,-,-,-)
13. Maximiliano Westdorp (Aржентина) - 4 (1,1,-,1,1,0)
14. Witalij Łysak (Украйна) - 2 (0,-,0,0,2)
15. Alejandro Polenta (Aржентина) - 2 (1,0,-,-,1)
16. Julio Romano (Aржентина) - 2 (-,0,1,1,-)
17. Santiago Martinez (Aржентина) - 2 (1,1,0,-,-)
18. Mariusz Fierlej (Полша) - 2 (-,-,1,0,1)
19. Adrian Zubillaga (Aржентина) - 2 (-,1,-,1,-)
20. Gustavo Curzio (Aржентина) - 0 (0,-,-,-,-)
21. Miguel Sanchez (Aржентина) - 0 (0,-,-,-,-)

Полуфинали:
21. Albin, Husman, Manew, Iglesias, Cuello
22. Stachyra, Mielniczuk, Franchetti, Westdorp

Финал: 23. Stachyra, Franchetti, Husman, Albin, Mielniczuk

Сериите на Манев:

3. Manew, Albin, Polenta, Husman
6. Miesiąc, Manew, Martinez
12. Clemente, Franchetti, Manew
15. Husman, Manew, Zubillaga, Iturre
17. Stachyra, Mielniczuk, Manew, Cuello


Предишна страница: 10 кръг
Следваща страница: 2 кръг