Print this page   PDF

2 кръг

 

Милен Манев завърши на 8-о място в вторият кръг от шампионата на Аржентина.На пистата в Бахия Бланка българският представител се представи на ниво, спечели 11 точки след две победи в сериите и се класира за полуфиналите.В първият полуфинал Манев бе сред силната конкуренция на италианеца Ковати,двамата поляци Миесец и победителя от първият кръг Стахира и домакина Романо и в крайна сметка нашият състезател завърши на 4-а позиция,което му отреди 8-о място в крайното подреждане,повтаряйки постижението си от първия кръг.Победител в надпреварата стана италианеца с аржентински паспорт Николас Ковати,който пропусна първото състезание,следван от друг италианец Г.Франкети,а третото място след съдийско решение бе присъдено на Д.Стахира,след като в финалната серия поляка и Ф.Албин претърпяха инцидент,при който и двамата паднаха,а по-рано в финала техническа неизправност извади от серията последният финалист Адриан Зубилага. За Факундо Албин това бе последното състезание в шампионата,след като в следствие на падането аржентинеца е претърпял фрактура на ключица.Поради технически проблеми пък състезанието пропуснаха двамата украинеца В.Лисак и С.Мелничук.Следващият трети кръг ще се проведе на 3 януари отново в Бахия Бланка.

1. Nicolas Covatti (Aржентина) - 19 (3,2,3,3,3,2,3) + 1 място в финала
2. Guglielmo Franchetti (Италия) - 17 (3,3,1,3,2,3,2) + 2  място в финала
3. Dawid Stachyra (Полша) - 9 (2,3,3,-,п,1,п) + падане в финала
4. Facundo Albin (Aржентина) - 13 (3,2,2,3,1,2,п) + падане в финала
5. Adrian Zubillaga (Aржентина) - 8 (2,1,п,1,3,1,нз) + дефект в финала
6. Lisandro Husman (Aржентина) - 12 (3,3,3,3,0,п)
7. Paweł Miesiąc (Полша) - 11 (2,1,3,2,д,3,-)
8. Milen Manew (България) - 11 (1,3,2,2,3,0)
9. Julio Romano (Aржентина) - 8 (0,2,2,2,2,д)
10. Maximiliano Westdorp (Aржентина) - 7 (1,2,2,1,1,0)
11. Sebastian Clemente (Aржентина) - 5 (2,п,п,д,3)
12. Lucas Torresi (Aржентина) - 4 (1,д,1,0,2)
13. Facundo Cuello (Aржентина) - 4 (1,1,1,1,д)
14. Nicolas Marquez (Aржентина) - 2 (д,д,-,0,2)
15. Jonathan Iturre (Aржентина) - 2 (д,п,д,2,п)
16. Alejandro Iglesias (Aржентина) - 1 (0,0,1,д,д)
17. Cristian Carrica (Aржентина) - 1 (п,п,0,0,1)
18. Mariusz Fierlej (Полша) - 1 (0,1,-,-,-)
19. Leo Domelio (Aржентина) - 0 (0,0,0,0,0)
20. Nestor Vilar (Aржентина) - 0 (п,д,д,д,д)
21. Sebastian Arend (Aржентина) - 0 (д)

Полуфинали:
21. Miesiąc, Covatti, Stachyra, Manew, Romano (д)
22. Franchetti, Albin, Zubillaga, Westdorp, Husman (п)

Финал:23. Covatti, Franchetti, Stachyra (п), Albin (п), Zubillaga (нз)

Сериите на Манев:

4. Husman, Stachyra, Manew, Marquez (д), Vilar (п)
8. Manew, Albin, Fierlej, Vilar (д), Torresi (д)
9. Miesiąc, Manew, Franchetti, Iturre (д), Zubillaga (п)
15. Covatti, Manew, Westdorp, Domelio, Clemente (д)
18. Manew, Romano, Carrica, Cuello (д), Iglesias (д)


Предишна страница: 1 кръг - 2015-2016
Следваща страница: 3 кръг