Print this page   PDF

3 кръг - Лвов

 

Чавдар Чернев постигна отличен резултат след като завърши 7-и в украинският град Лвов,трети кръг от турнира за купа”MACEC”.Чавдар записа 2 победи,1 второ и 1 трето място,а в една от сериите падна и с общ сбор от 9 т.зае 7-о място,на 2 точки от място на почетната стълбичка.Другият българин Милен Манев зае 9-о място в крайното подреждане.Милен записа 3 втори места и две трети в сериите и събра 8 точки.Третият българин Стоян Стоянов не стартира.Победител в състезанието стана украинеца Кирил Цуканов,който бе повече от убедителен и с максималните 15 точки спечели първото място.Втори в надпреварата завърши сънародника му  Ал.Бородай с 12 точки,а трети е поляка Мариуш Фирлей който събра 11 точки.Снимки... и Видео...

1. Kirył Cukanow (Ukraina) - 15 (3,3,3,3,3) 
2. Aleksandr Borodaj (Ukraina) - 12 (2,3,3,2,2) 
3. Mariusz Fierlej (Polska) - 11 (3,д,3,2,3) 
4. Jarosław Poljuchowicz(Ukraina) - 10 (1,3,2,3,1) 
5. Jarosław Petrak (Czechy) - 10 (1,3,2,2,2) 
6. Mateusz Borowicz (Polska) - 9 (3,п,3,1,2) 
7. Czewdar Czernew (Bułgaria) - 9 (п,2,1,3,3)
8. Michał Łopaczewski(Polska) - 8 (2,п,д,3,3) 
9. Milen Manew (Bułgaria) - 8 (1,2,2,2,1)
10. Paweł Kondratiuk(Ukraina) - 5 (0,2,1,0,2) 
11. Wołodymir Omeljan (Ukraina) - 5 (3,1,д,нс,1) 
12. Fanel Popa (Rumunia) - 4 (0,2,2,0,0) 
13. Sorin Popa (Rumunia) - 4 (2,1,1,0,д) 
14. Jewgienij Krawczuk (Ukraina) - 3 (1,1,1,0) 
15. Petr Legeckij (Ukraina) - 3 (1,0,1,1) 
16. Andriej Kobrin (Ukraina) - 2 (2,д,-,-,-) 
17. Stanisław Melniczuk (Ukraina) - 1 (нз,п,0,1,0) 
18. Ondrej Smetana (Czechy) - 0 (п,-,-,-,-)

Сериите на българите:
1. Borowicz, Borodaj, Manew, Fanel Popa. 
2. Cukanow, Łopaczewski, Petrak, Czernew
6. Borodaj, Czernew, Legeckij, Fierlej (w/u)
8. Poljuchowicz, Manew, Omeljan, Łopaczewski(u) 
9. Borowicz, Poljuchowicz, Czernew, Melniczuk
12. Cukanow, Manew, Kondratiuk, Legeckij
16. Czernew, Manew, Krawczuk, Sorin Popa
19. Czernew, Kondratiuk, Omeljan, Fanel Popa 
20. Fierlej, Petrak, Manew, Melniczuk


Чавдар Чернев постигна феноменален успех завършвайки на 3-о място в крайното подреждане за купа „MACEC”.Чернев в първият кръг в Ополе спечели 5т.,в Браила прибави 10т.,а вчера в Лвов записа 9 точки,за да събере 24т. което го изведе на трето място в ген.класиране.Един голям успех за роденият в Шумен Чавдар Чернев.Вторият българин Милен Манев също постигна запомнящо се класиране след като завърши на 4-о място в ген.класиране.Манев участва само в два кръга,пропускайки първият в Ополе,но с отлично представяне в Браила/12т./ и в Лвов/8т./ събра 20 точки.Третият българин Стоян Стоянов участва само в един кръг,спечели 4 точки и зае 25-о място в кр.класиране.Носител на купа”MACEC” стана украинеца Кирил Цуканов,койно събра 30т.,толкова колкото и полякът Матеуш Боровиц,което наложи пробягване на доп.серия.Боровиц не стартира в тази серия,след което Цуканов бе обявен за носител на купата,а на второ място завърши Боровиц.Трети е българина Чавдар Чернев,четвърти –Милен Манев.

Крайно класиране:

1. Kirył Cukanow (Ukraina - 30+3 (нс,15,15) 
2. Mateusz Borowicz (Polska - 30+ns (12,9,9) 
3. Czewdar Czernew (Bułgaria - 24 (5,10,9)
4. Milen Manew (Bułgaria - 20 (нс,12,8)
5. Jarosław Petrak (Czechy - 20 ( 10,нс,10) 
6. Jarosław Poljuchowicz(Ukraina - 19 ( 9,нс,10) 
7. Patrik Nagy (Węgry)) - 16 (10,6,нс) 
8. Rafał Fleger (Polska) - 15 (15,нс,нс) 
9. Aleksandrу Тома (Rumunia) - 15 ( 6,9,нс) 
10. Łukasz Bojarski (Polska) - 14 ( 9,5,нс) 
11. Rony Weis (Niemcy) - 13 (нс,13,нс) 
12. Roland Benko (Węgry)- 13 (нс,13,нс) 
13. Andriej Kobrin (Ukraina) - 13 (нс,11,2) 
14. Wołodymir Omeljan (Ukraina) - 13 ( 8,нс,5) 
15. Aleksandr Borodaj (Ukraina) - 12 (нс,нс,12) 
16. Mariusz Fierlej (Polska) - 11 (нс,нс,11) 
17. Fanel Popa (Rumunia) - 11 ( 2,5,4) 
18. Kamil Fleger (Polska) - 9 ( 9,нс,нс) 
19. Adam Czechowicz (Polska) - 8 ( 8,нс,нс) 
20. Michał Łopaczewski (Polska) - 8 (нс,нс,8) 
21. Ondrej Smetana(Czechy) - 8 ( 8,нс,0) 
22. Sorin Popa (Rumunia) - 7 (нс,3,4) 
23. Ondrej Веверка (Czechy) - 5 ( 5,нс,нс) 
24. Paweł Kondratiuk(Ukraina) - 5 (ns,ns,5) 
25. Stojan Stojanow (Bułgaria) - 4 (нс,4,нс)
26. Florin Barabasu (Rumunia) - 3 (нс,3,нс) 
27. Jewgienij Krawczuk (Ukraina) - 3 (нс,нс,3) 
28. Petr Legeckij (Ukraina) - 3 (нс,нс,3) 
29. Тоmas Kis (Słowacja) - 2 ( 2,нс,нс) 
30. Stanisław Melniczuk (Ukraina) - 1 (нс,нс,1) 
31. Jaromis Otruba (Czechy) - 0 ( 0,нс,нс) 
32. Daniel Dangl (Rumunia) - 0 (нс,0,нс) 
33. Ionut Lontaru (Rumunia) - 0 (нс,0,нс) 
34. Ionut Valeanu (Rumunia) - 0 (нс,0,нс)



Предишна страница: 2 кръг - Браила
Следваща страница: КЕШ -финал