Print this page   PDF

"Златна каска"



 

Руне Холта спечели 63-о издание на турнира „Златната каска” на Чехия,проведен  в Пардубице.Втори в финала завърши А.Линдбак,а на най-ниското стъпало на почетната стълбичка се качи полякът Пьотър Павлицки.За Холта това е втори успех на  този турнир,след като триумфира през 2009г.

ГОЛЯМ  ФИНАЛ: Hоlta, Lindbaeck, Piotr Pawlicki, Л. Bjerre, Watt, К. Bjerre

МАЛЪК  ФИНАЛ: Andersen, Vaculik, Dryml, Suchanek, Пшемислав Pawlicki, Busch

ПОЛУФИНАЛИ:

1 група1. Rune Holta (Polska) - 10 (5,5,-) 
2. Davey Watt (Australia) - 8 (3,2,5) 
3. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 8 (4,д,4) 
4. Przemysław Pawlicki (Polska) - 6 (1,3,3) 
5. Martin Vaculik (Słowacja) - 5 (д,4,1) 
6. Hans Andersen (Dania) - 4 (2,1,2)

2 група
1. Piotr Pawlicki (Polska) - 10 (5,5,-) 
2. Kenneth Bjerre (Dania) - 8 (4,4,4) 
3. Lasse Bjerre (Dania) - 7 (2,2,5) 
4. Tomas Suchanek (Czechy) - 6 (3,3,д) 
5. Ales Dryml (Czechy) - 4 (1,1,3) 
6. Tobias Busch (Niemcy) - 2 (0,0,2) 

ЧЕТВЪРТФИНАЛИ:

1 група
1. Rune Holta (Polska) - 10 (4,5,5) 
2. Tobias Busch (Niemcy) - 7 (5,2,2) 
3. Martin Vaculik (Słowacja) - 7 (2,4,3) 
4. Timo Lahti (Finlandia) - 7 (0,3,4) 
5. Magnus Zetterstroem (Szwecja) - 3 (3,-,-) 
6. Mads Korneliussen (Dania) - 1 (1,-,-) 

2 група
1. Lasse Bjerre (Dania) - 9 (4,5,3) 
2. Hans Andersen (Dania) - 8 (1,3,5) 
3. Ales Dryml (Czechy) - 8 (3,4,4) 
4. Aleksandr Łoktajew (Ukraina) - 6 (5,1,1) 
5. Andriej Karpow (Ukraina) - 4 (2,2,2) 
6. Manuel Hauzinger (Austria) - 0 (0,0,0) 

3 група
1. Kenneth Bjerre (Dania) - 10 (5,5,4) 
2. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 8 (3,3,5) 
3. Piotr Pawlicki (Polska) - 8 (4,4,-) 
4. Mathias Schultz (Niemcy) - 5 (2,1,3) 
5. Stanisław Burza (Polska) - 4 (1,2,2) 
6. Patrick Nagy (Węgry) - 1 (0,0,1) 

4 група
1. Przemysław Pawlicki (Polska) - 9 (4,2,5) 
2. Tomas Suchanek (Czechy) - 8 (5,3,3) 
3. Davey Watt (Australia) - 7 (2,5,1) 
4. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 7 (3,4,2) 
5. Vaclav Milik (Czechy) - 5 (0,1,4) 
6. Filip Sitera (Czechy) - 1 (1,д,д)

КВАЛИФИКАЦИИ:

Grupa 1
1. Tobias Busch (Niemcy) - 10 (5,5,-) 
2. Lasse Bjerre (Dania) - 8 (нз,3,5) 
3. Stanisław Burza (Polska) - 8 (-,4,4)  
4. Martin Malek (Czechy) - 6 (4,2,2) 
5. Matija Duh (Słowenia) - 5 (2,0,3) 
6. Dino Kovacic (Chorwacja) -  (п,-,-) 
Резерва -  Jaroslav Petrak - 5 (3,1,1)

Grupa 2
1. Tomas Suchanek (Czechy) - 10 (5,4,5) 
2. Timo Lahti (Finlandia) - 8 (4,д,4) 
3. Manuel Hauzinger (Austria) - 7 (п,5,2) 
4. Michael Hadek (Czechy) - 6 (3,2,3) 
5. Aleksandr Conda (Słowenia) - 5 (2,3,1) 
6. Alessandro Milanese (Włochy) - 2 (1,1,д) 

Grupa 3
1. Piotr Pawlicki (Polska) - 10 (5,5,-) 
2. Filip Sitera (Czechy) - 8 (3,4,4) 
3. Mads Korneliussen (Dania) - 7 (4,3,нз) 
4. Norbert Magosi (Węgry) - 6 (1,1,5) 
5. Roberto Haupt (Niemcy) - 2 (0,2,п) 
6. Zdenek Simota (Czechy) - 2 (2,0,д)

Grupa 4
1. Aleksandr Łoktajew (Ukraina) - 10 (5,5,-) 
2. Mathias Schultz (Niemcy) - 8 (3,2,5) 
3. Przemysław Pawlicki (Polska) - 8 (4,4,-) 
4. Matej Kus (Czechy) - 7 (2,3,4) 
5. Jan Holub (Czechy) - 3 (0,0,3) 
6. Nicolas Covatti (Włochy) - 2 (1,1,д) 


©Vojtěch Zavřel


Предишна страница: "Златна лента" - юноши
Следваща страница: Индивидуално -2 кръг